TIK Nyheder

Så er det tid til at betale 2. rate kontingent for sæson 2017/2018. Deadline er 30. november 2017.

Alle medlemmer har fået tilsendt en mail med vejledning til, hvad de skal gøre. Tjek spamfilteret, hvis den ikke er modtaget. Nye medlemmer skal tilmelde sig via hjemmesiden. Her vælges den årgang, man vil tilmeldes under menuen: Kontingent betaling.

Menuen findes øverst til højre her på siden.

Håndbold for alle
 Vi skal både have plads til de ambitiøse og sjove

For at give de bedste oplevelser for medlemmerne i vores klub, så er det en forudsætning at forældre og spillere er engageret, da vores forening bygger på frivillig arbejdskraft. Desto flere som er med til at løfte opgave jo bedre oplevelser kan vi tilbyder vores medlemmer.

Hvad er du - yder eller nyder?

Læs mere om hvordan du kan blive en aktiv del af vores klub.


 Se mere...


TIK 
Kontingent 
Se mere...
icon4
Hjem
 
Se mere...

Dame
Håndbold Se mere...

Bliv
Sponsor
Se mere...

Herre
Håndbold
Se mere...

Støt
Klubben
Se mere...